BIG CULTURE

BIG CULTURE

BIG CULTURE je projekt, který se zabývá problematikou místní klubové scény. Spoustu nadějných kapel potřebuje hrát pro lidi, lidé potřebují místo kam by se mohli jít bavit a zažít tak něco nového. Zprvu se BIG CULTURE zabýval podporou Ústeckých klubů, do kterých jsme tak návštěvníky chtěli nalákat a tím jim poskytnout nevšední zážitek.

V prosinci roku 2015 jsme připravili místním jazzové legendy Otto Hejnic Trio s vánočním koncertem na počest Franka Sinatry, který slavil 100 let. Celý koncert, v tehdejším klubu BIG BANG, do tvořili pánové ze skupiny ELECTRO SWING ALL STARS, kteří návštěvníky zásobovali muzikou v tanečním rytmu již zmiňovaného elektroswingu.

V roce 2016 se vánoční večírek přesunul do Legends Rock Cafe v Atriu magistrátu, zde jsme nabídnuli jedinečné složení Dani Robinson Concept, které přineslo hodně muziky. Rodilý američan z Los Angeles, který se vydal po cestě Jimiho Hendrixe rozezněl Ústecký magistrát v základech za doprovodu skvělých muzikantů. (Dani Robinson, Jan Lstiburek, Otto Hejnic).